Czas realizacji zamówienia

Czas dostawy przesyłki składa się:

- czas realizacji zamówienia (kompletowanie towaru, wystawienie dokumentu sprzedaży, spakowanie paczki)
- czas dostawy, zależny od wybranego sposobu dostarczenia (min. 24 godz. kurier - wyłączając soboty i niedziele)

Wyróżniamy następujące terminy dostaw:

1. Towar dostarczony do Klienta, zwykle jest w ciągu 24 godz.
Jeżeli produkt dostępny jest w naszym magazynie a zamówienie złożone jest do godziny 12:00 (w dni robocze poniedziałek - piątek) - przesyłka wysłana jest tego samego dnia. Kupujący otrzyma przesyłkę w ciągu 48 godz. - często następnego dnia (nie jest to reguła - czas dostarczenia przesyłki zależy od firmy kurierskiej). W przypadku złożenia zamówienia w sobotę lub niedzielę zamówienie zostanie zrealizowane dopiero w poniedziałek - dotyczy to zamówień, w których jako formę płatności wybrano "Pobranie". W przypadku zaznaczenia płatności "Przelew na konto" czas realizacji zamówienia wydłuża się o czas wpłynięcia przelewu na nasze konto i jego zaksięgowanie w programie sprzedaży.

2. Towar dostarczony do Klienta zwykle jest w ciągu 2 dni
Jeżeli produkt nie jest aktualnie dostępny w naszym magazynie, przewidywany czas sprowadzenia do magazynu wynosi 1 dzień roboczy od daty przyjęcia zamówienia do realizacji. Następnego dnia roboczego paczka wysyłana jest do Klienta. W przypadku zaznaczenia płatności "Przelew na konto" czas realizacji zamówienia wydłuża się o czas wpłynięcia przelewu na nasze konto i jego zaksięgowanie w programie sprzedaży.

3. Towar wysyłamy po ustaleniu terminu z Klientem
Jeżeli produkt nie jest aktualnie dostępny w naszym magazynie jak również nie jest dostępny w magazynie producenta to o fakcie takim poinformuje Państwa przedstawiciel sklepu Silnikowiec.pl e-mailem lub telefonicznie.

W momencie wysłania paczki z naszego magazynu, klient otrzymuje informację e-mailem z informacją "Wysłane"
O każdej zmianie statusu zamówienia Klient rónież zostaje powiadomiony e-mailem o jego zmianie.

W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt na e-mail lub telefonicznie +48 32 282 74 61

W momencie zatwierdzenia zamówienia, przez kupującego, na adres e-mail zamawiającego wysyłane jest automatatyczne powiadomienie, które służy wstępnej weryfikacji klienta oraz daje zamawiającemu możliwość sprawdzenia treści zamowienia. Podjęcie realizacji zamówienia wymaga podania numeru telefonu Klienta.
Zwykle jako pierwszy oddzwania przedstawiciel sklepu Silnikowiec.pl celem weryfikacji zamówienia.Dopiero po telefonicznej weryfikacji zamówienia wdrażana jest procedura przygotowania towaru i jego wysyłki.

 

Do góry